Haber

Hande Ataizi’den evlilik açıklaması: Bir daha asla

Aşk-ı Memnu dizisinde Firdevs karakterini canlandıran Hande Ataizi, Camdaki Kız Cana ile anıldı.

Uzun süre Cana karakterine hayat veren ve şöhreti artan başarılı isim, yaptığı paylaşımlarla rekorlar kırıyor.

50 yaşındaki ve kusursuz fiziğiyle beğeni toplayan Ataizi, katıldığı bir programda evlenmekten bahsetti.

Karakterini “meydan okuma” olarak nitelendirdi

HaberTürk ekranlarında kendisiyle ilgili soruları yanıtlayan Hande Ataizi oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bihter filminde Firdevs karakterini canlandırması hakkında, Bu benim için bir meydan okumaydı.‘ yorumunu yaptı.

“Evlenmek istemiyorum”

Kadınların özgür olması gerektiğini savunan Hande Ataizi, ‘Kadın tek başına kendi ayakları üzerinde durur, hatta isterse kendi standartlarını da en iyi şekilde belirleyebilir. Standartlar açısından değil, paylaşım açısından bir ortağa ihtiyacımız var.’dedi.

Evlilik sisteminin insan doğasına aykırı olduğunu düşünen ünlü oyuncu, bu niyetin kendisine annesinden geçtiğini de açıkladı. Ataizi, ‘ Evlilik sistemine baktığınızda boşanma oranları her geçen yıl artıyor. Yani burada bir çarpıklık var.’diyerek görüşünü dile getirdi.

Evlilik kurumunun çiftler arasındaki anlaşmadan doğduğunu belirten Ataizi, birlikte yaşamanın ve günlük sorumlulukların tutkuyu öldürebildiğini sözlerine ekledi. Kendi tecrübelerine dayanarak bir daha evlenmek istemeyeceğini belirtirken, pek çok kişinin aslında evliliğe uygun olmadığını da sözlerine ekledi.

burhaniye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu